تبلیغات
کشتی کج اصفهانی ها - جدیدترین و تازه ترین خبرها از دنیای رستلینگ: رندی اورتن، رسلمنیا 28 را از دست داد و ...

جدیدترین و تازه ترین خبرها از دنیای رستلینگ: رندی اورتن، رسلمنیا 28 را از دست داد و ...

پنجشنبه 8 دی 1390 10:50 ب.ظ

نویسنده : Danil Saebi
ارسال شده در: اخبار ،» جدیترین و مهم ترین خبرها از دنیای رستلینگ:

دوری 6 ماهه رندی اورتن از مسابقات:
رندی اورتن طی یک مصدومیت نمایشی برای 6 ماه از مسابقات کشتی دور خواهد بود. اورتن پس از مسابقه ...

بازگشت کریس جریکو در راء آینده:
کریس جریکو، استار کنونی و غائب دابلیو دابلیو ای به در شوء ماندی نایت راء هفته آینده "2 ژانویه 2012" که نخستین ...

دلریو رویال رامبل را از دست داد:
آلبرتو دلریو که طی دو هفته قبل در لایو اونت های دابلیو دابلیو ای از ناحیه کشاله ران پا دچار مصدومیت جدی ...

دو مسابقه مهم برای اسمکدان آینده:
اولین شوء اسمکدان در سال 2012 میلادی مصادف با برگزاری دو مسابقه مهم بر سر تایتل های قهرمانی ...

25 مسابقه برتر سال دابلیو دابلیو ای:
سایت WWE با توجه به اینکه روز های پایانی سال 2011 را پشت سر می گذاریم، 25 مسابقه برتر سال این کمپانی ...

» برای مشاهده مشروح خبرها به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

با عرض شرمندگی باید بگم که:


 

  • دوری 6 ماهه اورتن از مسابقات

رندی اورتن طی یک مصدومیت نمایشی برای 6 ماه از مسابقات کشتی دور خواهد بود. اورتن پس از مسابقه فالس کانت انی ور مچ که در اسمکدان این هفته با وید برت داشت، از ناحیه کمر مصدوم شد تا بدین شکل WWE مجازات اورتن را اعمال کند. صبح امروز چندین خبرگزاری معتبر گزارش کرده اند که آزمایش سلامتی اورتن مثبت بوده و با توجه به اینکه این آزمایش برای بار سوم در طول کریر وی مثبت بوده، عملا اورتن باید از کمپانی اخراج شود اما دابلیو دابلیو ای تخفیف در محرومیت او قائل شده است و اخراج او را به دوری از مسابقات به مدت 6 ماه کاهش داده است! بدین ترتیب قطعا اورتن رسلمنیا 28 را از دست خواهد داد و مسئولان کمپانی باید دنبال فیس آف دیگری برای برند اسمکدان در طی این مدت باشند. البته هنوز خبر مثبت بودن آزمایش اورتن تایید و یا تکذیب نشده است اما دوری 6 ماهه او از مسابقات طی یک مصدومیت نمایشی قطعی است و سایت WWE نیز هنوز خبری در این باره نداده است. در صورتی خبر جدیدتری از علت محرومیت اورتن به دستمان برسد، بلافاصله در سایت قرار میگیرد.


  • بازگشت جریکو در راء آینده

کریس جریکو، استار کنونی و غائب دابلیو دابلیو ای به در شوء ماندی نایت راء هفته آینده "2 ژانویه 2012" که نخستین شوء کمپانی در سال جدید میلادی نیز خواهد بود، مجددا به میادین کشتی بازخواهد گشت. این خبر را یکی از استوری نویسان دابلیو دابلیو ای در مصاحبه ای رادیویی اعلام کرد تا شک و شبهات درباره بازگشت Y2J از بین برود. گفتنی است که در راء گذشته آخرین پروموی مربوط به 2012.01.02 پخش شد که در پایان آن به جمله معروف جریکو اشاره شد و همچنین نشانه هایی چون وجود یک درخت به شکل Y و همچنین یک کره زمین که به معنی همان Best In The World جریکو میباشد، دیده شد تا عملا منتظر بازگشت کریس در راء آینده باشیم. با توجه به محرومیت اورتن، به احتمال بسیار زیاد جریکو را باید در انتهای بازی سی ام پانک و دالف زیگلر ببینیم و با توجه به اینکه استوری تایتل WWE برای پانک چندان جدی دنبال نمی شود، قطعا چلنجر بعدی، جریکو خواهد بود!


  • دلریو رویال رامبل را از دست داد

آلبرتو دلریو که طی دو هفته قبل در لایو اونت های دابلیو دابلیو ای از ناحیه کشاله ران پا دچار مصدومیت جدی شد و حتی در آخرین راء 2011 نیز با ویلچر ظاهر شد و مصدومیت خود را تایید کرد، دست کم 6 هفته از مسابقات دور خواهد بود. البته گفته شده است که ممکن است این مدت به 8 هفته با توجه به ریکاوری های حساسی که این استار مکزیکی دارد، افزایش یاید. بدین ترتیب قهرمان رویال رامبل مچ سال 2011 در پی پر ویو رویال رامبل 2012 حضور نخواهد داشت و احتمال دارد که حتی الیمنشین چمبر را نیز از دست بدهد. گفتنی است در همین رابطه ریکاردو رودریگز، آنوسر دلریو نیز با دلیل آسیبی که از ناحیه گردن به او وارد شده است، 1 ماه نمی تواند در رینگ حاضر شود . پیش بینی میشود تا زمانی که دلریو به میادین بازنگشته، وی را نیز در حاشیه مسابقات نخواهیم دید.


  • دو مسابقه مهم برای اسمکدان آینده

اولین شوء اسمکدان در سال 2012 میلادی مصادف با برگزاری دو مسابقه مهم بر سر تایتل های قهرمانی خواهد بود. پس از پخش اسمکدان فردا شب، پرونده مسابقات WWE در سال 2011 بسته میشود و پس از ماندی نایت راء ویژه ای که با بازگشت جریکو همراه خواهد بود، اسمکدان نیز با برگزاری مسابقات مهمی آغاز میشود. در اسمکدان این هفته تدی لانگ مقرر کرد که در شوء آینده اسمکدان کودی رودز و بوکرتی برای کسب تایتل قهرمانی بین قاره ای با هم روبه رو شوند و دنیل برایان نیز از تایتل سنگین وزن خود در مقابل بیگشو دفاع نماید. با این وجود احتمال میرود که بیگشو یا برایان، یکی سال جدید را با تغییر شخصیت از فیس به هیل آغاز نمایند!


  • 25 مسابقه برتر سال دابلیو دابلیو ای

سایت WWE با توجه به اینکه روز های پایانی سال 2011 را پشت سر می گذاریم، 25 مسابقه برتر سال این کمپانی را منتشر کرد که مسابقه آندرتیکر و تریپل اچ در رسلمنیا 27 به عنوان بهترین مسابقه سال 2011 انتخاب شد! مسابقه جنجالی سی ام پانک و جان سینا در مانی این د بنک در جای دوم قرار گرفت و مسابقه رندی اورتن و کریسچن در اور د لیمیت نیز در مکان سوم ایستاد. مسابقه الیمنشین چمبر راء، ری میستریو در مقابل جان سینا در راء، کریسچن در مقابل آلبرتو دلریو در اکستریم رولز، رویال رامبل مچ 2011، جان سینا و د راک در مقابل آوسوم تروث، ادج در مقابل دالف زیگلر در رویال رامبل و مانی این د بنک اسمکدان "لدر مچ" به ترتیب در مکان های چهارم تا دهم قرار گرفتند
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -