تبلیغات
کشتی کج اصفهانی ها - » فردا همه چیز معلوم میشود!!

» فردا همه چیز معلوم میشود!!

دوشنبه 12 دی 1390 10:42 ب.ظ

نویسنده : Danil Saebi
ارسال شده در: اخبار ،

http://s2.picofile.com/file/7225591505/raw_logo.jpg » فردا همه چیز معلوم میشود!!

اولین شوء سال 2012 فردا در منفیس برگزار میشود.


اولین شوء سال 2012 فردا در منفیس برگزار میشود. این شوء برخلاف شوء های سال 2011 به صورت سوپرشوء نیست. دلیل آن هم استفاده نكرد لوگوی سوپرشوء راء در تبلیغ این شوء هست. پس با این حساب در راء فردا فقط و فقط ، استاران این برند حضور خواهند داشت.

- اولین نكته این شوء معلوم شدن صاحب پرومو های یك ماه پیش میباشد. در این چند وقته دو پرومو را از wwe شاهد بودیم :1-بازگشت كین كه مخصوص كین بود و برگشت و 2- پرومو مرموز 2 ژانویه. یكی از صاحبان احتمالی این پرومو كریس جریكو هست. البته همه چیز هنوز قطعی نیست و حتی ممكن است این پرومو برای یك حركت شوكه كننده در خود wwe بوده و عامل خارجی در آن نقش نداشته باشد و ده ها احتمال دیگر ...... .

- نكته دوم چلنج كردن كمربند wwe توسط دلف زیگلر است. او كه سی ام پانك را در راء هفته پیش شكست داد فرصتی را بدست آورد تا كمربند wwe را ، كه در اختیار پانك است ، از دست او بیرون بیاورد.

- نكته بعدی حضور بردوس كلای استار غول پیكر سابق برند سوپراستار ، در شوء راء این هفته است. او كه چندین وقت بود در برند سوپراستار خوش می درخشید به برند راء منتقل شد تا كار خود را در آنجا ادامه بدهد.

- و نكته آخر تبلیغ مسابقه كین و جان سینا میباشد. این دو كه پروموی زیبایی را در راء هفته گذشته برگزار كردند به مصاف هم میروند تا اولین شوء سال 2012 ، زیباتر برگزار شود.

- برای این شوء مسابقه دارك مچ مین اونتی هم در نظر گرفته شده كه در آن مایكل كول به مصاف جری لاولر میرود. همان طور كه میدانید مسابقات دارك مچ ، در تلویزیون پخش نمیشود و طبیعتا در لینك دانلود ویدیو هم ، قرار نخواهد داشت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -