تبلیغات
کشتی کج اصفهانی ها - جدیدترین و تازه ترین خبرها از دنیای رستلینگ: براگینگ رایتز مجددا به پی پر ویو های WWE بازگشت و ...

جدیدترین و تازه ترین خبرها از دنیای رستلینگ: براگینگ رایتز مجددا به پی پر ویو های WWE بازگشت و ...

یکشنبه 11 دی 1390 10:31 ب.ظ

نویسنده : Danil Saebi
ارسال شده در: اخبار ،

 » جدیترین و مهم ترین خبرها از دنیای رستلینگ:

آخرین وضعیت رندی اورتن:
رندی اورتن، استار کنونی دابلیو دابلیو ای که در شوء اسمکدان گذشته توسط وید برت مصدوم شد، به گفته ...

اظهارات دانا وایت در مورد لسنر:
دانا وایت، پرزیدنت ام ام ای روز گذشته پس از پایان رسیدن پی پر ویو یو اف سی 141 در مصاحبه ای شرکت کرد ...

ماندی نایت ویژه راء این هفته:
اولین شوء راء در سال 2012 میلادی که مصادف با اولین برنامه کمپانی WWE نیز در این سال شده است، این دوشنبه ...

اتفاقات مهم اسمکدان گذشته:
بی شک مصدومیت جدی رندی اورتن، مهم ترین اتفاق آخرین شوء دابلیو دابلیو ای در سال 2011 بود. اما ...

بازگشت براگینگ رایتز به رویدادها:
پی پر ویو "کپیتال پانیشمنت" که مخصوص دولت و سربازان آمریکا بود و جایگزین پی پی وی فتال فور وی شده بود ...

» برای مشاهده مشروح خبرها به ادامه مطلب مراجعه نمائید.  • آخرین وضعیت اورتن

رندی اورتن، استار کنونی دابلیو دابلیو ای که در شوء اسمکدان گذشته توسط وید برت مصدوم شد، به گفته پزشکان تا چند هفته دیگر به میادین باز خواهد گشت. این در حالی است که اواخر هفته قبل گفته شده بود که کمپانی به دلیل اینکه جواب آزمایش اورتن مثبت بوده، وی را از مسابقات دور کرده است اما این خبر تایید نشد و مشخص شد که شایعه ای بیش نبوده است! اما پزشک معالج اورتن، مایکل سمپسون به سایت رسمی WWE گفت: رندی از ناحیه L4 و L5 کمر خود دچار مشکل شده است که موجب ضعیف شدید در پایین پای وی شده است! وی برای درمان خود نیاز به زمان و فیزیوتراپی کامل دارد. این در حالی است که WWE مدت زمان دوری اورتن از مسابقات را "چند هفته" اعلام کرده است و زمان دقیقی اعلام نشده است تا شایعه دوری شش ماهه این استار قوت بگیرد! البته برخی خبرها حاکی از آن است که کریتیو تیم کمپانی در حال بررسی برای حضور اورتن در اواخر مسابقه رویال رامبل مچ هستند!


  • اظهارات دانا وایت در مورد لسنر

دانا وایت، پرزیدنت ام ام ای روز گذشته پس از پایان رسیدن پی پر ویو یو اف سی 141 در مصاحبه ای شرکت کرد و گفت: "از بازنشستگی براک پس از باخت به اووریم اطلاع نداشته است. وی در پاسخ به اینکه آیا لسنر می تواند به کمپانی دیگری برود نیز گفت: قرارداد لسنر با یو اف سی همچنان پابرجاست و تنها در صورتی که به توافق برسیم، براک می تواند یو اف سی را ترک کند! فکر نمیکنم براک مجبور به بازنشستگی خود باشد اما نمیخواهم با کسی که خواستار بازنشستگی است، بحث کنم! وایت در پایان در مورد کشتی گرفتن مجدد لسنر نیز اضافه کرد که باید وضعیت وی را ببرسی کنیم. گفتنی است که لسنر پس از پایان بازی خود اشاره به شکستن یک دنده های خود پس از دریافت کیک از اووریم کرده است و به همین دلیل پس از مسابقه بلافاصله تحت مراقبت پزشکی قرار گرفت! قابل ذکر است که لسنر روز گذشته پس از باخت مقابل اووریم اعلام بازنشستگی کرد و به احتمال فراوان طی چند روز آینده قرارداد خود را با یو اف سی فسخ خواهد کرد.


  • ماندی نایت ویژه راء این هفته

اولین شوء راء در سال 2012 میلادی که مصادف با اولین برنامه کمپانی WWE نیز در این سال شده است، این دوشنبه در شهر ممفیس برگزار خواهد شد. نکته جالب این شوء این است که کمپانی و سایت رسمی استادیوم محل برگزاری، حضور رندی اورتن در این شوء را تبلیغ کرده است که بعید به نظر میرسد که وی جلوی تلویزیون بیاید! مهم ترین مسابقه این هفته بین دالف زیگلر و سی ام پانک بر سر تایتل WWE خواهد بود و همچنین شخص مورد نظر پروموی معروف 2012.01.02 نیز در راء این هفته مشخص خواهد شد که به احتمال فراوان، کریس جریکو خواهد بود! همچنین طبق گفته جان لورینایتیس، "برودس کلای" در راء این هفته باز خواهد گشت و سایت آرنای مسابقات نیز تبلیغ یک بازی استریت فایت بین مایکل کول و جری لاولر و همچنین مسابقه ای بین جان سینا و کین را کرده است!


  • اتفاقات مهم اسمکدان گذشته

بی شک مصدومیت جدی رندی اورتن، مهم ترین اتفاق آخرین شوء دابلیو دابلیو ای در سال 2011 بود. اما در آخرین اسمکدان سال گذشته، تامینا، دیوای حال حاضر دابلیو دابلیو ای با حمله به ناتالیا فیس شد و احتمالا استوری جدیدی بین این دو در هفته های آتی به وجود خواهد آمد. همچنین درو مک اینتایر نیز که در جریان درفت امسال به برند راء منتقل شد، مجددا به اسمکدان بازگشت! وی در راء توفیق چندانی نداشت و اکثر مسابقات وی در شوء سوپراستارز انجام گردید. وی در اولین بازی خود در اسمکدان نیز مغلوب ازکیل جکسون شد و مجددا با تدی لانگ همانند اوایل سال 2010 اختلاف پیدا کرده است!


  • حذف کپیتال پانیشمنت از کمپانی

پی پر ویو "کپیتال پانیشمنت" که مخصوص دولت و سربازان آمریکا بود و جایگزین پی پی وی فتال فور وی شده بود، پس از یک دوره برگزاری و آماری بسیار پایین از لیست پی پر ویو های دابلیو دابلیو ای خارج شد. WWE این مطلب را تایید کرد و مجددا "براگینگ رایتز" را جایگزین این رویداد در فصل تابستان کرده است! براگینگ رایتز نیز تا سال 2010 برگزار شد اما ونجنس جای این پی پی وی را گرفت و حالا این پی پی وی پس از یک سال برگزار نشدن، این بار در فصل تابستان و 17 ژوئن امسال برگزار خواهد شد. هنوز محل برگزاری این رویداد مشخص نشده است و همچنین خبری نیز درباره ادامه پیدا کردن مسابقه تیم راء در مقابل تیم اسمکدان اعلام نشده است. قابل ذکر است که پی پی وی سامراسلم نیز 19 آگوست امسال برگزار خواهد شد. همچنین پس از شایعاتی مبنی بر بازگشت مانی این د بنک به رسلمنیا، دابلیو دابلیو ای تاریخ برگزاری این پی پی وی را نیز 15 جولای اعلام کرد تا تمام شایعات به پوچ تبدیل شود!

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -